Şimdi ÜCRETSİZ kayıt olun,
üye önerilerimizi hemen inceleyin!

 
 

Kişisel bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur.

 
Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, kabul ediyorum.

Bursa Arkadaşlık Sitesi

Bursa Arkadaşlık Sitesi - Cumakızlık, dizi ve filmlerin sahnesi

Her şehrin bir kent meydanı vardır. İstanbul denince akla İstiklal Caddesi gelir ki burası insanlara sunduğu birçok mağazası, restoranı, kafesi, sineması ve eğlence merkeziyle ünlüdür. Bursa’nın da böyle bir alışveriş merkezi vardır: Kent Meydanı. Ancak klasik alışveriş merkezlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Ortasında 10.000 metrekarelik büyük bir meydanı olan, geniş gezme olanağı sunan bir yerdir. Konforlu ve üç katlı bir binadan oluşan bu merkez, bünyesinde bulundurduğu mağazaları, restoranları, kafeleri ve sanat gibi diğer aktivite olanakları ile insanları buluşturan bir yerdir.
Amfi tiyatrosu ise sosyal hayata renk getirmektedir. Bu mekânlarda birçok farklı insan bir araya gelmektedir. Yeni arkadaşlıklar burada başlamaktadır. Arkadaşlık, birlikte bir film izlemek, tiyatroya gitmek, alışveriş yapmak, yemekte buluşmak gibi küçük ama hayattaki mutluluk için önemli paylaşımlardır. Şehir merkezinde bulunması nedeniyle ulaşımı kolay olan ve gençlerin de severek gittiği bir başka merkez ise Zafer Plaza’dır. Bursa’da ve Türkiye’de en seçkin markaların yer aldığı çağdaş bir alışveriş merkezidir. İçerisinde mağazaların yanı sıra restoran, kafe, sinema ve eğlence merkezi yer almaktadır.

Bursa Arkadaşlık Sitesi - Kestane şekeri eşliğinde tatlı bir sohbet

Bursa’nın en meşhur yiyecekleri arasında ise İskender Kebap vardır. İnegöl Köftesi, Kemal Paşa Tatlısı, Sütlü Kadayıfı, Mihlaç Peyniri, şeftalisi, zeytin ve zeytinyağı ve kestane şekeri damaklarda unutulmayacak lezzet keyfi bırakmaktadır. Bursa’dan geçerken hediyelik Kafkas kestane şekerlerinden almak belki de arkadaşlık adına en tatlı sürprizdir.


Son Makaleler